Новини 2020-09-24 15:24

У НАТО вважають військові навчання в Україні необхідними через Росію

Навчання дають можливість покращити готовність ЗСУ.

Голова представництва НАТО в Україні Александер Вінніков заявив, що дестабілізуючий характер дій Російської Федерації щодо сусідів в останні роки змушує Україну проводити власні військові навчання, і важливо, що вони відбуваються за підтримки збройних сил країн НАТО. Про це 24 вересня він розповів на брифінгу, як передає Укрінформ.

 

«Існує певний сценарій поведінки зі сторони Російської Федерації і характер дій Російської Федерації дестабілізуючий за останні роки. І це те, за чим НАТО спостерігає досить уважно… І цей характер поведінки Росії включає також проведення різних типів навчань, в тому числі, часто організованих в останню хвилину, а також більш масштабних навчань, як, наприклад, «Кавказ -2020». Тому це дуже зрозуміло, що Україна, в свою чергу, теж проводить власні військові навчання, які допоможуть покращити готовність Збройних сил України. І також важливо, що ці навчання відбуваються за підтримки збройних сил країн НАТО», - зазначив Вінніков.

 

Нагадаємо, що Міністерство оборони України веде роботу над Стратегією воєнної безпеки, виходячи з актуальних доктринальних засад Стратегії національної безпеки, введеної у дію президентом Володимиром Зеленським 14 вересня. 

схожі новини