Новини 2020-09-17 11:03

Денис Казанський: Тактика, яку обрала російська сторона у ТКГ, геть блокує мирний процес

За однією з версій, такої тактики затягування переговорів російська сторона дотримуватиметься до президентських виборів у США.

Тактика, яку обрала російська сторона у тристоронній контактній групі (ТКГ), геть блокує мирний процес. Росія свідомо висуває Україні абсурдні вимоги в максимально зухвалій формі, щоб унеможливити виконання цих вимог, а потім звалює відповідальність за зрив домовленостей на українську сторону. Про це пише блогер і журналіст Тижня Денис Казанський.

 

«Певні надії покладалися на зустріч радників «нормандського формату», яка відбулася 11 вересня. Але жодного результату ця зустріч не дала. За однією з версій, такої тактики блокування та затягування переговорів російська сторона дотримуватиметься до президентських виборів у США. Саме від їхніх результатів і залежатимуть подальші дії Москви щодо ОРДіЛО», — пише він.

 

Отже, зауважує Казанський, найближчими місяцями в найкращому разі мирний процес стоятиме на паузі. У найгіршому — знову загостриться ситуація та відновляться бойові дії.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

схожі новини