Новини 2020-09-09 20:00

Позачергове засідання ТКГ та справа проти Єрмака. Головне за 9 вересня

Тиждень.ua зібрав найважливіші новини цієї середи.

Відбулось позачергове засідання ТКГ

 

У середу, 9 вересня, з метою недопущення зриву перемир'я відбулося позачергове засідання Тристоронньої контактної групи у форматі відеоконференції. Учасники консультацій домовилися про спільне інспектування в районі населеного пункту Шуми за участю представника координатора вiд ОБСЄ.

 

Суд зобов‘язав СБУ відкрити провадження щодо Єрмака

 

Шевченківський райсуд зобов‘язав Службу безпеки відкрити провадження щодо очільника Офісу президента Андрія Єрмака. Справа пов’язана з «вагнерівською спецоперацією».

 

 

Чернівці подають до суду через належність міста до «червоної» зони

 

Чернівецька міськрада подає до суду через рішення про віднесення міста до «червоної» карантинної зони. Місто приєднується до позовів Тернополя та Івано-Франківська.

 

 

Суд визначив імена трьох присяжних у справі Шеремета

 

У справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета визначили основний склад присяжних. Вирок ухвалюватиметься простою більшістю.

 

 

 

Кабмін затвердив план пріоритетних дій на 2020 рік

 

На черговому засіданні Кабінету міністрів України затвердили План пріоритетних дій уряду на 2020 рік. Уряд назвав кроки для реалізації реформи державного управління. 

 

 

ЄС продовжила санкції проти Росії

 

Посли Європейського схвалили продовження санкцій на шість місяців проти Росіійської Федерації у зв'язку з анексією Криму. У списку знаходяться 175 людейта та 44 організації.

 

 

 

 

 

 

схожі новини