Новини 2020-08-31 15:25

Білоруський журналіст: Російські телевізійники в Білорусі працюють, попри спростування з боку Симоньян

Вони роблять репортажі з акцій на підтримку Лукашенки — така собі швидка пропагандистська допомога з боку РФ.

Російські телевізійники в Білорусі працюють, попри спростування з боку керівниці російських пропагандистських ЗМІ Маргарити Симоньян. Про це в інтерв’ю Тижню розповів білоруський письменник і журналіст Валерій Калиновський.

 

«Я був на протестах біля державного телебачення, коли звільнилося чимало працівників. Йшлося насамперед про технічний персонал, зокрема, операторів, але пішли також декілька кореспондентів та навіть кілька зірок, таких, як Євген Перлін, і склалася така ситуація, що не було кому вести ранкову передачу. Співробітники  RT приїхали та замінили їх. Також вони роблять репортажі з акцій на підтримку Лукашенки — така собі швидка пропагандистська допомога з боку Росії», — повідомив він.

 

Також, за словами Калиновського, росіяни зробили рекламний хід на підтримку Лукашенки під гаслом “Я бацька”, але вони припустилися помилки.

 

«Вони приїхали з Росії та не розуміють, що в білоруській мові “є” та “йо” переходить у “я”. Виникає специфічна двосенсовість, і слоган замість пафосного лунає смішно», — розповів журналіст.

 

Він додав, що після виборів пропагандистські канали запустили риторику на підтримку режиму, Путін швидко підтримав Лукашенку.

 

схожі новини