Новини 2020-08-25 13:15

"Спроба вибудувати нормальний діалог". Депутат СН пояснив запрошення Кравчука до Ради

У профільному комітеті парламенту з виборів незадоволені співпрацею з новим керівництвом ТКГ у Мінську.

Голову української делегації в Тристоронній контактній групі у Мінську Леоніда Кравчука запросили на засідання Комітету Верховної Ради з питань організації держвлади, регрозвитку та містобудування. Про це повідомив нардеп з фракції "Слуга народу" та член відповідного комітету Віталій Безгін у Facebook.

 

Він додав, що розмова має відбутися у середу, 26 серпня, об 11:00. Доступ преси або пряма трансляція заходу не заплановані.


На уточнююче запитання кореспондента Тижня у Раді, чи можлива за підсумком зустрічі зміна постанови про призначення місцевих виборів у частині голосування на Донбасі, Безгін заперечив.


"А як ми маємо її (постанову - Ред.) переглядати? Позиція комітету, що постанова (про призначення місцевих виборів - Ред.) відповідає Конституції та українському законодавству. Якщо це не подобається Росії, то це проблема Росії", - зазначив депутат.

 

Він додав, що у Комітеті незадоволені тим як українська сторона в ТКГ інформує депутатів про свої плани й дії.

 

"Предметом обговорення стане лист пана Кравчука на адресу Комітету і взагалі те, що відбувається в ТКГ. Якщо профільний комітет, який відповідає за вибори, референдуми, адмінтерустрій не володіє повнотою інформації, то це напевне неправильно. Завтра буле спроба вибудувати нормальний діалог", - додав Безгін.

 

Також він пояснив, чому пресу не запросили, а прямої трансляції з заходу не буде: "Я думаю всі це розуміють. У нас дійсно є певні нюанси, які слід владнати між собою. Ми звісно ж дійдемо до певної позиції і вона буде оприлюднена", - зазначив Безгін.

 

Нагадаємо, наприкінці серпня стало відомо, що Кравчук надіслав на адресу парламенту лист про відповідність постанови щоло призначення місцевих виборів. Раніше незадоволення українською постановою висловиди представники Росії. За словами Кравчука, там вимагають виключення норми про неможливість проведення виборів на окупованих територіях

схожі новини