Новини 2020-08-20 12:22

Очільник МЗС Польщі Чапутович подав у відставку

Це вже друга відставка у польському уряді за останній тиждень.

Міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович у четвер, 20 серпня, подав у відставку. Про це поінформувало польське агентство РАР.

 

 

“Міністр раніше заявив, що період після президентських виборів є хорошим моментом для зміни на чолі польської дипломатії і висловив переконання, що його наступник продовжуватиме нинішню лінію і сприятиме подальшому зміцненню позиції Польщі на міжнародній арені”,- повідомила прес-служба МЗС Польщі.

 

Зауважимо, це вже друга відставка у польському уряді за останній тиждень. У вівторок у відставку подав міністр охорони здоров’я Польщі Лукаш Шумовський. Він заявив, що свою відставку планував вже тривалий час, але пандемія коронавірусу змусила залишитися на посаді довше.

 

У середу віцепрем’єр-міністр, міністр розвитку Польщі Ядвіга Емілевич заявила, що глибші зміни в польському уряді плануються не раніше кінця вересня – початку жовтня.

 

Як повідомлялося, у Польщі 12 липня відбувся другий тур президентських виборів. Президентом вдруге став Анджей Дуда, за якого віддали голоси 51,03% виборців.