Новини 2020-08-11 19:39

"Єдина легітимна президентка - Ціханоуска". Дружина Цепкало записала відеозвернення

Вона звернулася до Святлани Ціханоускай, ОМОНу та міжнародної спільноти.

Дружина колишнього кандидата в президенти Білорусі Вероніка Цепкало записала відеозвернення, у якому сказала, що підтримує Святлану Ціханоуску та просить міжнародну спільноту визнати, що Ціханоуска єдина легітимна президентка Білорусі. Відео опублікували 11 серпня на каналі TUT.BY.

 

"Ми розуміємо, що 9 серпня 2020 року Лукашенка програв президентські вибори. І єдиний легітимний президент в країні - це ти, Святлана Ціханоуска", - сказала Цепкало.

 

Вона також згадала про «брудні способи тиску, які використовує влада».

 

«Тільки влада не розуміє, що народ бореться не тільки за тебе, Святлана. Білоруси борються за базове право - вільні і чесні вибори", - зазначила Цепкало.

 

Також вона звернулася до представників ОМОНу та закликала їх зупинитися та не виконувати накази нелегітимного Лукашенки.

 

Нагадаємо, що у Білорусі тривають протести проти Аляксандра Лукашенка. Штаб кандидатки в президентки Білорусі Святлани Ціханоускай закликав владу не застосовувати насильства проти мирних громадян і запропонував почати діалог про мирну передачу влади. 

 

11 серпня стало відомо, що Ціханоуска виїхала з Білорусі до Литви. Як зазначається, її від'їзд дозволив звільнити начальника штабу Марію Мороз, затриману напередодні виборів. Згодом білоруська опозиціонерка заявила, що рішення покинути країну ухвалила самостійно.

 

схожі новини