Новини 2020-07-31 17:36

Російські окупанти двічі порушили режим припинення вогню

Українські військові вогонь у відповідь не відкривали.

Від початку доби 31 липня збройні формування Російської Федерації двічі порушили режим тиші – постріли з автоматичного станкового гранатомету пролунали біля Водяного, а неподалік Південного ворог використав стрілецьку зброю. Втрат серед українських сил немає. Про це повідомляє штаб операції Об'єднаних сил.

 

"Вогневі провокації противника були неприцільними, тому наші захисники вогонь у відповідь не відкривали. Громадяни України можуть бути впевненими у тому, що Збройні Сили та інші складові сил оборони – це надійний щит, який захищає кожного з нас. Вони продовжують сумлінно виконувати свої завдання за призначенням", - пишуть у повідомленні.

 

Зазначають, що крім українських військовослужбовців у районі проведення операції виконують завдання й інші підрозділи Об’єднаних сил. Зокрема, 93 невідомих вибухових пристрої знайшли підрозділи ДСНС під час розмінування за заявками мешканців прифронтових населених пунктів Донбасу.

 

Загалом за розпорядженням Командувача Об’єднаних сил тільки розмінували площу більше семи гектарів. За зверненнями місцевих адміністрацій, рятувальники Об’єднаних Сил ремонтують пошкоджені внаслідок артилерійських обстрілів минулих років будинки виконуючи складні будівельні роботи. Загалом було відремонтовано вісім будинків. А на контрольних пунктах виїзду-виїзду особовий склад Об’єднаних сил надав медичну та іншу допомогу 37 громадянам України, які її потребували.

 

Нагадаємо, що 30 липня для провокації українських захисників біля Оріхового збройні формування Російської Федерації використали стрілецьку зброю, а неподалік Новотошківського додався ще й постріл з підствольного гранатомету. 

схожі новини