Новини 2020-07-31 11:27

Мені важко уявити компроміси - Казанський про переговори у Мінську

Член ТКГ розповів, що посада як Кучми та і Кравчука є номінальною.

На переговорах у Мінську важко уявити компроміси з росіянами та їхніми бойовиками. Про це 31 липня заявив журналіст Тиждень.ua та представник ОРДЛО від Києва в Тристоронній контактній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі Денис Казанський у Facebook. 

 

 "Позиція росіян і їх бойовиків, яку особисто я побачив на переговорах в ТКГ – буде або так, як хочемо ми, або ніяк. Мені складно уявити компроміси в такій ситуації", - написав Казанський.

 

 Він зазначив, що йому непросто коментувати призначення Леоніда Кравчука в ТКГ, але зазначив, що посада ця номінальна.

 
Журналіст розповів, що ні одного разу не стикався з Кравчуком під час переговорів, як і не відчував участі попереднього глави української делегації в ТКГ Леоніда Кучми.
 

Коментуючи заяву Кравчука про те, що він буде йти на компроміси, Казанський нагадав, що Україна в ході мінських переговорів "йшла на компроміси вже не раз": підписала закон про особливий статус Донбасу в 2014 році, імплементувала формулу Штайнмайєра восени 2019 року. А про 

 

Нагадаємо, що 31 липня перший президент України Леонід Кравчук, який став головою делегації України для участі у Тристоронній контактній групі щодо врегулювання ситуації на Донбасі, заявив про можливі компроміси у ТКГ

 

 

схожі новини