Новини 2020-07-21 15:14

Зеленський заявив, що Україна найближчим часом очікує дату «нормандського саміту»

Востаннє саміт відбувся 9 грудня 2019 року.

Україна найближчим часом очікує дату «нормандського саміту» в Берліні й готова до його проведення. Про це сказав президент Володимир Зеленський на брифінгу у вівторок, 21 липня, у Києві, передає «Інтерфакс-Україна».

                       

«У нас є підтвердження з німецької сторони, підтвердження з французької сторони, і є узгодження, що Російська Федерація теж не проти зустрічатися. Тому ми найближчим часом очікуємо дати зустрічі в «нормандському форматі», - сказав він.

 

Як повідомлялося, зустріч у «нормандському форматі» - саміт лідерів України, РФ, Франції та Німеччини щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

 

Останній саміт відбувся 9 грудня 2019 року в Єлисейському палаці в Парижі. Участь у ньому брали президент Володимир Зеленський, президент РФ Владімір Путін, канцлерка Німеччини Ангела Меркель та французький президент Еммануель Макрон.

 

За результатами саміту сторони погодили низку аспектів: це три додаткові ділянки розведення до кінця березня 2020 року, обмін «всіх на всіх», впровадження «формули Штайнмаєра» в українське законодавство, а також – проведення ще однієї «нормандської зустрічі» через чотири місяці.

схожі новини