Новини 2020-07-17 16:06

Малайзія виступила проти політизації суду щодо трагедії MH17

Уряд країни закликав світ не політизувати суд щодо трагедії рейсу МН17.

Малайзія закликає всі держави співпрацювати з розслідуванням і, водночас, не допустити, щоб під політичним тиском партій чи країн судовий процес щодо збиття MH17 у небі над Донбасом зупинився. Про це 17 липня повідомив Міністр інфраструктури Малайзії Ві Ка Сіонга у своїй сторінці на Facebook.

 

"Не можна дозволити, щоб це розслідування й судовий розгляд припинилися з часом чи під впливом політичного тиску з боку будь-якої сторони або держави", - йдеться у заяві.

 

Окрім того, Міністр наголошує: «Малайзія залишається непохитною у своїх зобов'язаннях добитися компенсації для членів сім'ї та близьких людей загиблих.  Наші думки та молитви завжди були з жертвами та їх рідними».

 

Нагадаємо, у березні 2020 року в Нідерландах розпочався суд у справі щодо збиття літака малайзійських авіаліній рейсу MH17 над Донбасом у липні 2014 року.

 

Boeing 777 компанії Malaysia Airlines, що летів з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий бойовиками на сході України 17 липня 2014 року. На борту перебувало 298 осіб, з них 43 пасажири та члени екіпажу – громадяни Малайзії. В авіакатастрофі не вижив ніхто. Слідство встановило, що літак  був збитий ракетою зенітно-ракетного комплексу "Бук", який виробляли в СРСР, а нині виробляють у Росії.

схожі новини