Новини 2020-07-17 15:16

Бойовики передали українській стороні неідентифіковане тіло людини

Підтверджень того, що це – військовий медик, який загинув 13 липня поблизу села Зайцеве, немає.

Бойовики 17 липня передали українській стороні з тимчасово окупованої території неідентифіковане тіло людини. Про це повідомили у штабі Операції Об'єднаних сил

 

"Після нелегких перемовин УС СЦКК через СММ ОБСЄ з представниками російсько-окупаційних військ, нарешті були досягнуто домовленість – на КПВВ "Мар’їнка" на підконтрольну Уряду Україні територію було передано тіло людини", - йдеться у повідомленні.
 
Підтверджень того, що це – військовий медик, який загинув 13 липня поблизу села Зайцеве, немає.
 
Наразі триває транспортування тіла до місця проведення експертизи ДНК.
 

Нагааємо, що 14 липня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що МЗС поінформує міжнародних партнерів про вбивство бойовиками українського військового медика на Донбасі. Російські окупанти під час вбивства медика Збройних сил України поблизу села Зайцеве на Донбасі порушили надані ними ж гарантії режиму тиші на час проведення евакуації тіла загиблого українського військового. Евакуаційну групу бойовики розстрілювали з трьох боків. 

 

Водночас у США заявили, що глибоко засмучені повідомленням про вбивство українського військового медика поблизу Зайцевого.

 

На Донеччині прокуратура розпочала розслідування обстрілу медперсоналу під час евакуації тіла загиблого військовослужбовця. 

 

Президент Володимир Зеленський заявив, що тримає під особистим контролем ситуацію з убивством військового медика та пораненням бійців під час евакуації тіла загиблого військовослужбовця в районі Зайцевого Донецької області. 

схожі новини