Новини 2020-07-17 13:01

Окупанти не дозволяють українській стороні шукати військового, пораненого біля Зайцевого

Ворог постійно безпідставно не дає проводити пошукові заходи.

Російські окупанти третій день поспіль не дозволяють українській стороні шукати пораненого українського військовослужбовця, який досі перебуває в «сірій зоні» в районі селища Зайцеве. Про це повідомляється на сторінці Операції об’єднаних сил у Facebook у п’ятницю, 17 липня.

 

«Українська сторона спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін повідомляє, що сьогодні під час чергових перемовин через СММ ОБСЄ з представниками російсько-окупаційних військ, в черговий раз не були досягнуті домовленості, щодо пошуку та евакуації нашого пораненого захисника. Ворог постійно безпідставно не дає проводити пошукові заходи», - йдеться в тексті.

 

УС СЦКК вже вкотре наполягає на проведені самостійного пошуку представниками української пошукової групи «Евакуація 200», до складу якої увійдуть вісім осіб, спільно з саперами та медиком. Вони перебуватимуть без зброї та будуть одягнені в білі костюми та світловідбиваючі жилети.

 

Нагадаємо, 13 липня під час евакуації тіла загиблого військовослужбовця евакуаційна група потрапила у заздалегідь підготовлену засідку окупантів поблизу села Зайцеве. У результаті обстрілу загинув військовий медик, один воїн отримав поранення, а ще один – бойове травмування. Ворог застосував стрілецьке озброєння, впритул розстрілявши групу.

схожі новини