Новини 2020-07-08 09:51

СБУ затримала в Києві куратора "ДНР"

У розпорядженні СБУ є записи телефонних розмов, які розкривають деталі міжвідомчих війн між ГРУ та ФСБ за контроль над "керівниками" "ДНР".

Служба безпеки затримала в Києві громадянина України, який упродовж 2014-2020 років здійснював функції одного з "кураторів" керівників "ДНР" за лінією Головного розвідувального управління Генерального штабу Збройних сил РФ. Про це повідомляє прес-служба СБУ

 

Зокрема, як позаштатний представник спецслужб РФ, він брав активну участь у створенні так званого "Розвідувального управління ДНР" та інших підрозділів терористичної організації.

 

Затриманому громадянину України інкримінується скоєння злочину за ч. 1 ст. 258-3 КК України (Створення терористичної групи чи терористичної організації). Найближчим часом йому буде вручено повідомлення про підозру.

 

"У розпорядженні СБУ є записи телефонних розмов, які розкривають деталі міжвідомчих війн між ГРУ та ФСБ за контроль над "керівниками" терористичної організації "ДНР", - йдеться у повідомленні. 

 

Фігуранти записів у свої розмовах згадують прізвища директора ФСБ Олександра Бортнікова та його заступників Андрія Бурлаки і Сергія Смірнова, помічника президента РФ Владислава Суркова, керівників «ДНР» Олександра Захарченка, Олександра Бородая та інших.

 

Нагадаємо, що 16 червня громадянину РФ, колишньому так званому "міністру оборони ДНР" повідомили про підозру за порушення законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 438 КК України). Його оголошено в розшук. 

схожі новини