Новини 2020-07-03 17:41

У ЄС засудили російські військові паради в Криму та на Донбасі

ЄС також висловив занепокоєння щодо залучення жителів України до голосування за поправки до конституції РФ.

У Європейському Союзі засудили російські військові паради, які були проведені 24 червня в незаконно анексованому Криму і на тимчасово окупованому Донбасі. Про це йдеться у заяві Євросоюзу щодо триваючої агресії Росії проти України та незаконної окупації Криму, виголошеній під час онлайн-засідання Постійної ради ОБСЄ, повідомляє  Укрінформ.

 

"ЄС засуджує російські військові паради, що пройшли 24 червня на території України, як на незаконно анексованому Кримському півострові, так і військові паради у містах Донецьк та Луганськ, у тому числі із використанням озброєння у порушення лінії відведення", - йдеться у заяві.

 

ЄС також висловив серйозне занепокоєння з приводу залучення жителів України на окупованих та анексованих територіях до голосування за поправки до конституції РФ.

 

У Європейському Союзі нагадали, що понад шість років тому Російська Федерація незаконно анексувала АР Крим та м.Севастополь і розпочала агресію на сході України, що було відвертим порушенням міжнародного права та основних принципів та зобов'язань ОБСЄ.

 

Як зазначалося, Велика Британія не визнає і ніколи не визнає голосування за поправки до Конституції РФ на території анексованого Росією Криму. 

схожі новини