Новини 2020-06-30 15:09

Нацбанк заявив, що Рада НБУ безпідставно відмовилася роглядати призначення Чурія

Фінустанова звинувачує Раду НБУ у політичній вмотивованості.

Рада Національного банку безпідставно 30 червня не розглянула призначення Олега Чурія на посаду заступника голови НБУ. Про це заявили у Нацбанку

 

"Сьогодні під час чергового засідання Рада НБУ безпідставно, в порушення Закону України "Про Національний банк України" та регламенту Ради НБУ відмовилася внести у порядок денний питання призначення Олега Чурія на посаду заступника Голови Національного банку на повторний термін строком сім років попри те, що його повноваження спливають вже 10 липня 2020 року", - йдеться у повідомленні. 

 

Зазначимо, подання про призначення Олега Чурія на посаду заступника Голови НБУ на другий строк поспіль з 11 липня 2020 року було внесено Головою НБУ до Ради НБУ 19 червня 2020.

 

"Попри це Рада НБУ без належного обґрунтування причин відмовилася поставити дане питання на порядок денний сьогоднішнього засідання, збільшуючи інституційні ризики для діяльності НБУ. Під час голосування лише 4 з 9 членів Ради НБУ підтримали розгляд даного питання під час сьогоднішнього засідання", - йдеться у повідомленні.

 

Нацбанк звинувачує Раду НБУ у політичній вмотивованості.