Новини 2020-04-01 16:56

Політв’язня Приходька етапували з окупованого Криму в Ростов-на-Дону

Де зараз перебуває активіст, невідомо.

Український активіст Олег Приходько був етапований з сімферопольського СІЗО до Ростова-на-Дону. Про це адвокат Назім Шеіхмамбетов повідомив «Кримській солідарності», повідомляється у Facebook у середу, 1 квітня.

 

«Сьогодні я зв'язався із співробітником слідчого ізолятора в Сімферополі, де мені повідомили, що Олега Приходька етапували. Де зараз він перебуває, точно сказати не можу, але, як свідчить практика, етап в Ростов-на-Дону транзитом проходить через місто Краснодар», - розповів Шеіхмамбетов.

 

За словами адвоката, 27 березня відбулося попереднє слухання у справі. Суд продовжив запобіжний захід до 15 вересня.

 

«Перше засідання в Південному окружному військовому суді міста Ростов-на-Дону призначено на 9 квітня о 10:00. Чекаємо інформацію від суду, про те, чи відбудеться засідання у ці дати. Поки ми плануємо поїздку в Ростов», - додав Шеіхмамбетов.

 

Нагадаємо, Приходька затримали 9 жовтня 2019 року в анексованому Криму.

           

Приходьку інкримінують підготовку до теракту за ч. 1 ст. 30 і ч. 1 ст. 205 КК Росії та незаконне виготовлення вибухових речовин за ч.1 ст. 223-1 КК Росії. Також стало відомо, що проти нього висунули ще одне звинувачення - у «незаконному придбанні, передачі, збуті, зберіганні, перевезенні або носінні вибухових речовин або пристроїв».

 

6 грудня Київський районний «суд» Сімферополя на два місяці продовжив арешт Приходьку – до 10 лютого. Згодом запобіжний захід був продовжений ще до 10 квітня. 

схожі новини