Новини 2020-03-24 11:53

Коронавірус. У квітні в китайському Ухані скасують карантин

Раніше Китай та зокрема провінція Хубей були епіцентром зараження Covid-19.

8 квітня в місті Ухань китайської провінції Хубей, де спалахнув коронавірус Covid-19, скасують карантин. Про це у вівторок, 24 березня, повідомило Bloomberg, цитуючи повідомлення влади провінції.

 

Людям в Ухані буде дозволено покинути місто та провінцію Хубей.

 

Зазначимо: обмеження пом’якшили після того, як 19 березня в Китаї не зафіксували жодного випадку захворювання серед місцевих. Нові випадки зареєстрували тільки у іноземців, які приїхали в Китай.

 

Раніше Китай та зокрема провінція Хубей були епіцентром зараження коронавірусною інфекцією.

 

Нагадаємо, що Covid-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування нового коронавірусу, немає.

 

Згідно з рекомендаціями МОЗ, щоб не захворіти, потрібно: уникати контакту з людьми із симптомами ГРВІ (мінімальна дистанція – 1,5 метра); не торкатися обличчя, зокрема очей, носа та рота; термічно обробляти продукти. У разі появи перших симптомів ГРВІ слід невідкладно звернутися до свого сімейного лікаря.

 

Зазначимо: більшість людей, які хворіють на Covid-19, переносять його як звичайний ГРВІ. ВООЗ оцінює летальність від захворювання на рівні 3,4%.

схожі новини