Новини 2020-03-23 09:22

В Україну прибув літак з Китаю з тестами для виявлення коронавірусу

Цього тижня заплановано ще декілька рейсів.

Літак Збройних сил України Іл-76 доправив в аеропорт «Бориспіль» (Київ) з китайського Гуанчжоу партію двох видів тестів для виявлення коронавірусної інфекції. Про це в ніч на 23 березня повідомив Офіс президента

 

«Військовий борт привіз в Україну два види тестів: для ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) та 250 тисяч тестів для експрес-діагностики. Крім того, доставлено медичні маски різного ступеня захисту, дезінфектори, апарати штучної вентиляції легень та інші засоби, необхідні для боротьби з поширенням COVID-19», - ідеться в повідомленні.

 

 

В ОП зауважили, що літак почнуть розвантажувати після завершення дезінфекційних заходів санітарними службами.

 

Також повідомляється, що медичні засоби, зокрема тести для ПЛР, 23 березня буде передано до лабораторій у кожен регіон України. Експрес-тести, а також медичні маски спрямовуватимуться для першочергових потреб медиків, військовослужбовців, працівників поліції, Держприкордонслужби та інших.

 

Водночас швидкі тести використовуватимуться бригадами екстреної допомоги для перевірки людей, у яких виявлена підвищена температура та є підозра на коронавірусну хворобу. У разі позитивного результату експрес-тесту лікарі мають узяти додатковий зразок для підтвердження в лабораторії за допомогою ПЛР-тесту.

 

«Це лише перша партія медичного вантажу з Китаю. Цього тижня заплановано ще декілька рейсів», - поінформували в ОП.

 

Нагадаємо, кількість заражених коронавірусом в Україні Covid-19 зросла до 63.

 

схожі новини