Новини 2020-02-10 17:40

Справа Шеремета. Адвокат Антоненка заперечив зв'язок свого підзахисного з СБУ

Адвокат відреагував на публікацію записів про можливий зв'язок фігурантів справи зі спецслужбою.

Сторона захисту Андрія Антоненка, якого підозрюють у вбивстві журналіста Павла Шеремета, заперечує його зв'язок зі Службою безпеки України. Про це повідомив його адвокат Станіслав Кулик.

 

"Це маячня. Я не знаю, чим це може підтверджуватися. Це взагалі якісь "вологі фантазії" органів досудового розслідування. Ну, реально, як він (Антоненко, - ред.) - музикант, співак, міг з кимось там (в СБУ, - ред.) співпрацювати? Він не має ні навичок, ні доступу до якоїсь інформації, ні інших необхідних для цього знань і досвіду", - наголосив адвокат.

 

Нагадаємо, що 12 грудня Нацполіція затримала підозрюваних у справі вбивства журналіста Павла Шеремета. Серед підозрюваних – музикант та військовий Андрій Антоненко. Також у справі як підозрювані фігурують медсестра одного з парашутно-десантних батальйонів Яна Дугарь, волонтерка та лікарка Юлія Кузьменко, добровольці Владислав та Інна Грищенки. Раніше, 10 лютого, заступник міністра МВС Антон Геращенко заявив, що більше десяти співробітників Служби безпеки України перевіряють на зв'язки з підозрюваними у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Перевірки стали реакцією на публікацію записів, які свідчать про причетність СБУ.

схожі новини