Новини 2020-02-07 11:40

Російські актори отримали 10 років заборони на в’їзд, намагаючись двічі потрапити в Україну

Після завершення всіх процедур їх повернули до Молдова, однак вже за декілька годин вони з'явилися на іншому пункті пропуску, сподіваючись, що їм все ж вдасться потрапити в Україну.

В четвер, 6 лютого, громадяни Російської Федерації прибули в один з пунктів пропуску на українсько-молдовському кордоні і заявили, що їдуть на гастролі. При перевірці з'ясувалося, що двоє росіян незаконно відвідували Крим. Про це повідомляє ДПСУ.

Під час заходів контролю прикордонники Білгород-Дністровського загону попередньо встановили, що іноземці є учасниками ліричної комедії «Ідеальний свідок» і відносно них не було підстав для недопущення у гастрольних заходах. Проте було з’ясовано, що двоє акторів незаконно відвідували тимчасово окуповану територію АР Крим, де брали участь у зйомках фільму.

 

Прикордонники відмовили їм у в’їзді в Україну та проставили заборону в’їзду в нашу країну терміном на 3 роки.

 

Ще двоє іноземців з цієї групи не змогли підтвердити мету своєї поїздки в Україну, через що також були не пропущені через кордон. Решта громадян Росії відмовилися їхати в Україну. 

 

Після завершення всіх процедур їх повернули до Республіки Молдова.

 

Однак вже за декілька годин вони з’явилися на українському кордоні в іншому пункті пропуску, сподіваючись, що їм все ж вдасться потрапити в Україну, хоч і чітко розуміли про наявність у них заборони на в’їзд.

 

Громадяни РФ знову були зупинені під час заходів прикордонного контролю та не пропущені в Україну. Цього разу двоє громадян Росії, які вже мали заборону в’їзду в Україну, своїми діями через умисне невиконання рішення вчинили правопорушення за ст.203-1 КУпАП та були притягнуті до відповідальності отримавши штраф. Крім того, їм продовжено термін заборони до 10 років. Іншим 4 громадянам Росії проставлено заборону в’їзду в Україну терміном на 3 роки у відповідності до норм Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства».  

 

Нагадаємо, раніше було заборонено в’їзд на три роки російській блогерці Алєксандрі Мітрошиній, яка незаконно відвідувала тимчасово окупований Росією Крим у 2017 році.

схожі новини