Новини 2020-02-05 10:27

В'ятрович зареєстрував законопроект про заборону "акустичного насильства" в транспорті

Трансляція звуку музики чи фільмів на пасажирських рейсах дозволятиметься лише через навушники.

Нардеп, екс-очільник Інституту національної пам'яті Володимир В’ятрович 5 лютого повідомив, що він разом  із 15 депутатами зареєстрували законопроект  №3006, покликаний заборонити трансляцію звуку музики чи фільмів у пасажирських рейсах. 

 

“Разом з 15 колегами з різних фракцій зареєстрував законопроект №3006, покликаний покласти край акустичному насильству в пасажирському транспорті. Щиро дякую громадським організаціям, які порушили цю проблему у нещодавній заяві та колегам-депутатам, які усвідомлюють потребу захистити людей від нав’язливого звуку під час поїздок”, —  написав депутат у Facebook.

 

 

Він зазначає, що якщо парламент ухвалить законопроект, то  пасажири на всіх видах транспорту зможуть їхати в тиші, а не доводити водіям своє право не слухати звуки «шансону» чи якогось серіалу. Трансляція звуку музики чи фільмів на пасажирських рейсах дозволятиметься лише через навушники.

 

Нагадаємо, низка громадських організацій закликали парламент та уряд припинити аудіонасильство – заборонити фільми та музику в громадському транспорті. Це сталося після того, як водій автобуса відмовився вимкнути трансляцію російського фільму на вимогу двох пасажирок рейсу - госпітальєра Ярини Чорногуз і волонтера аеророзвідки Насті Конфедерат. Пасажирок залишили на трасі, оскільки вони не захотіли залишатися в автобусі, де продовжували дивитися серіал.

 

Як повідомлялася, 18 грудня Кабмін ухвалив рішення, що з 1 березня 2020-го перетин кордону з РФ буде здійснюватися тільки на підставі закордонного паспорта. Це стосуватиметься лише громадян України, що виїжджають з України в РФ.

схожі новини