Новини 2020-01-30 13:50

Рейтинги "Слуги народу" та "Європейської солідарності" виросли - опитування

Якби вибори проходили найближчим часом, до Верховної Ради пройшли би п'ять партій.

Якби парламентські вибори проходили найближчим часом, до Верховної Ради пройшли би п'ять партій: президентська "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", "Євросолідарність", "Батьківщина" та "Сила і честь" Ігоря Смешка. Про це свідчать результати дослідження соціологічної служби Центру Разумкова. 

 

Рейтинги деяких партій виросли, зокрема "Слуги народу" - з 43,16% до 45,4% та "Європейської солідарності" - з 8,1% до 12,3%. 

 

За результатами опитування, партія "Голос" не пройшла би до парламенту. Її рейтинг знизився до 2,5%. 

 

 

Опитування проводилося з 17 по 21 січня  2020 року. Було опитано 2000 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за основними соціально-демографічними  показниками. Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

 

Нагадаємо, раніше опитування показало, що більше половини українців вважають президента Володимира Зеленського рушієм реформ.

схожі новини