Новини 2020-01-28 11:04

Бойовики заборонили проїзд Місії ОБСЄ у напрямку ділянки розведення біля Петрівського

Крім того, безпілотник спостерігачів, пролітаючи над Петрівським, зазнавав впливу перешкод сигналу GPS (за оцінкою, ймовірно внаслідок глушіння).

Спецільна моніторингова місія ОБСЄ зазначила, що 25 та 26 січня на блокпості поблизу ділянки розведення сил та засобів в районі населеного пункту Петрівське бойовики знову заборонили проїзд патрулю Місії. Про це повідомляє українська сторона СЦКК, передає прес-центр штабу ООС.

 

"У щоденному звіті від 27 січня 2020 року СММ ОБСЄ інформує, що 25 та 26 січня на блокпості приблизно за 3 км північніше ділянки розведення сил та засобів в районі населеного пункту Петрівське представники збройних формувань Російської Федерації знову заборонили патрулю Місії проїзд на південь у напрямку ділянки розведення в районі Петрівського. Обмеження свободи пересування патрулів СММ фіксуються щоденно протягом тижня", - йдеться у повідомленні.


Крім того, у ці ж дні, пролітаючи над населеним пунктом Петрівське, безпілотник спостерігачів малого радіуса дії зазнавав впливу перешкод сигналу GPS (за оцінкою, ймовірно внаслідок глушіння).

 

Українська сторона СЦКК зазначає, що такі дії можуть мати за мету приховати діяльність збройних формувань Російської Федерації та порушення Мінських домовленостей.

 

Як повідомлялося, на Донбасі протягом минулої доби, 27 січня, збройні формування Російської Федерації 10 разів порушили режим припинення вогню. Втрат серед українських військових немає.

 

 

 

 

схожі новини