Новини 2020-01-23 14:22

Нові можливості, старі загрози. У Польщі пройде Форум Європа-Україна

Форум розпочнеться 4 лютого у Жешуві.

У Жешуві (Польща) 4-5 лютого пройде тринадцятий Форум Європа-Україна під гаслом: "Європа і Україна у 2020 році – нові можливості, старі загрози". 

 

 

Провідною темою 13-го Форуму буде продовження реформи та модернізація України в ситуації президентських і парламентських виборів.

 

"Погано видимі наслідки реформ, нестабільність економіки, широкий дефіцит викликали невдоволення в суспільстві і, як наслідок, провал попередньої влади. Українське суспільство має дуже великі очікування. Тому життєво важливим питанням є політика новообраної влади щодо співпраці з Європейським Союзом та НАТО", - заявляють організатори форуму. 

 

У форумі візьмуть участь понад 800 учасників з України, Польщі, інших кран ЄС та США. Під час заходу заплановано понад 30 дискусійних панелей про економіку, політику та суспільство, а також пленарні сесії, під час яких керівники політичних та бізнесових структур говоритимуть про кооперацію між Україною та ЄС. 

 

Під час форуму передбачена частина, присвячена міжнародній політиці. На ній обговорюватимуть, чи можливе подальше розширення Європейського Союзу, як протистояти загрозам з боку Російської Федерації та протидіяти російській пропаганді. Будуть також проведені дискусії про майбутнє окупованих Росією Донбасу та Криму.

 

Захід із 2007 року організовує Варшавський Інститут східноєвропейських досліджень. Співорганізатором форуму є правління Підкарпатського воєводства.

 

Для участі у форумі необхідно зареєструватися на сайті заходу.