Новини 2020-01-20 15:51

КВУ назвав нардепів, які пропустили 90% голосувань у Ради

Загалом за час роботи другої сесії у ВР відбулося 1814 голосувань.

Четверо депутатів Верховної Ради пропустили 90% голосувань під час роботи другої сесії парламенту дев'ятого скликання – це Антон Яценко із групи «За майбутнє», Вадим Столар і Юрій Солод («Опозиційна платформа – За життя»), а також позафракційний депутат Андрій Деркач. Такі дані містяться в дослідженні Комітету виборців України «Підсумки сесії Верховної Ради», представленого 20 січня.

 

Так, за п'ять місяців роботи у ВР, Яценко натиснув кнопку для голосування тільки 89 разів, узяв участь у 4% голосувань. При цьому Столар і Солод брали участь у 129-ти голосуваннях (7%), а Деркач - у 8%.

 

Також у Раді працюють 58 парламентаріїв, які взяли участь у менш як половині голосувань за сесію.

 

Щодо позитивних показників, то найвищий рівень голосувань у народного депутата Олега Воронька з партії «Слуга народу» - 99,39%. А 28 депутатів брали участь у понад 95% голосувань Ради за сесію.

 

Беручи до уваги парламентські фракції, то найкращі показники відвідуваності у депутатів від «Слуги народу» та «Європейської солідарності», відповідно: 85%  і 83% - зареєстрованих на засіданнях ВР депутатів.

 

Зауважується, що загалом за час роботи другої сесії у ВР відбулося 1814 голосувань.

 

Нагадаємо, раніше КВУ визначив лідерів за відвідуванням засідань Ради у жовтні 2019 року.

 

Як повідомлялося, 13 січня президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України на пленарних засіданнях Верховної Ради України».