Новини 2019-12-31 13:10

Яна Зінкевич: Місцеві вибори є шансом для небайдужих посприяти відверненню країни від катастрофи

Нардеп прогнозує, що чимало виборців розчарується в політиці чинної української влади, однак проблема в тому, куди підуть ці розчаровані.

Місцеві вибори — непоганий шанс для активістів, ветеранів, волонтерів посприяти тому, щоб відвернути країну від катастрофи. Треба мобілізуватися всім небайдужим, щоб не відбулося електоральної «міграції» до проросійських сил. Про це волонтерка, депутат Верховної Ради Яна Зінкевич написала у своїй колонці для спільного проекту The Economist та «Українського тижня» «Світ у 2020».

 

Вона прогнозує, що чимало виборців розчарується в політиці президента України Володимира Зеленського, уряду, керівної партії «Слуга народа», власне, це вже відбувається, про що свідчать соціологічні опитування. Соціально-економічна ситуація в країні викликатиме обурення в багатьох громадян.

 

Однак, за словами Зінкевич, проблема в тому, куди підуть ці розчаровані.

 

«Добре, якщо до проукраїнського табору, а якщо до проросійських сил?! Ми бачимо, як активно сьогодні працюють в інформаційному полі агенти Кремля, як вони намагаються грати на опозиційному полі, спекулюють на дражливих темах», — пише вона і зауважує, що, щоб цієї електоральної «міграції» не сталося, треба мобілізуватися всім небайдужим, і місцеві вибори — непоганий шанс для активістів, ветеранів, волонтерів посприяти тому, щоб відвернути країну від катастрофи.

 

«Я розумію, що всі втомилися і війна виснажила багатьох, але краще об’єднати свої зусилля тепер, щоб запобігти загрозі, ніж гуртуватися тоді, коли її вже буде вповні реалізовано», — наголосила Зінкевич.

 

  • Журнал «Український тиждень» десятий рік поспіль разом із британським The Economist видає українською мовою спецпроект «Світ у...», який пропонує аналітику та прогнози на наступний рік у геополітиці, економіці, фінансах, бізнесі, науці та культурі.

схожі новини