Новини 2019-12-13 13:51

Політв'язня Аріфмеметова помістили в психіатричну лікарню, де не опалюється палата – адвокат

За словами Едема Семедляєва, фігурнат "справи Хізб ут-Тахрір" спить в куртці і шапці.

Трьох фігурантів другої сімферопольської "справи Хізб ут-Тахрір" Ремзі Бекірова, Рустема Шейхалієва і Османа Аріфмеметова помістили в психіатричну лікарню для проведення експертиз. Про це у п'ятницю, 13 грудня, повідомляє Крим.Реалії.

 

При цьому, за словами адвоката Едема Семедляєва, всі троє перебувають у різних палатах, проте у Аріфмеметова не опалюється приміщення.

 

"За умов утримання, Ремзі (Бекіров – ред.) передав, що у Османа (Аріфмеметова – ред.) дуже холодна палата. Він спить взагалі в куртці і шапці. Очевидно, і ходить він там у куртці і шапці. Перебувають вони весь час під наглядом, що їх, звісно, сильно пригнічує. Тим більше, сусіди з якими вони перебувають – це ймовірні вбивці, ґвалтівники", – розповів адвокат.

 

Семедляєв уточнює, що питання співробітники лікарні задають загальні.

 

"Найчастіше про дитинство, навчання, чи були травми. Спочатку вони намагалися спілкуватися щодо кримінальної справи, але зараз таких питань не задають. Лікарі вже, мабуть, навчені досвідом, що хлопці відразу такі питання відсікають", – зазначив адвокат.

 

Як повідомлялося, співробітники ФСБ, МВС Росії і Росгвардії 27 березня провели в Криму обшуки в будинках кримськотатарських активістів, у тому числі активістів громадського об'єднання "Кримська солідарність". У ФСБ Росії підтвердили проведення обшуків в Криму.

 

27 і 28 березня Київський райсуд Сімферополя заарештував всіх затриманих активістів.

 

Обвинуваченими у цій справі проходять 25 кримських татар, ще один – Едем Яячиков – зник, його місцеперебування невідоме з 27 березня.

схожі новини