Новини 2019-12-13 12:53

Мати політв'язня Мустафаєва вперше відвідала сина в СІЗО Ростова-на-Дону

Венера Мустафаєва зазначила, що під час побачення перестали працювати телефони через те, що вони говорили кримськотатарською мовою.

Мати одного з координаторів об'єднання "Кримська солідарність", фігуранта другої Бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір", політв'язня Сервера Мустафаєва вперше відвідала його в СІЗО російського Ростова-на-Дону. Про це у п'ятницю, 13 грудня, повідомляє Крим.Реалії.

 

Як зазначила Венера Мустафаєва, Сервер зараз перебуває в камері на 12 осіб, при цьому не хоче розповідати про важкі умови в СІЗО.

 

"Сервер вважає, що це наша боротьба. Тому, якими б не були умови, вони проявлятимуть терпіння і продовжуватимуть свою боротьбу", – розповіла вона.

 

Венера Мустафаєва також зазначила, що під час побачення перестали працювати телефони через те, що вони говорили кримськотатарською мовою.

 

"В ході нашої розмови, телефони чомусь перестали працювати. Ми спробували це виправити, посмикали за дроти, але це не допомогло, ми все одно не чули один одного. Я підійшла до дверей і постукала, на стукіт вийшла жінка. Я звернулася до неї: "Телефони перестали працювати. Нічого не чутно". На мої слова вона відповіла: "Ви розмовляли рідною мовою, тому ми їх відключили". Я сказала їй: "Ви ж мене не попередили про це. Що не можна так розмовляти". Жінка відповіла: "На дверях було написано. Ви повинні були побачити", – розповіла Венера Мустафаєва.

 

Нагадаємо, 21 травня 2018 року року в окупованому Криму затримали координатора "Кримської солідарності" Сервера Мустафаєва і жителя села Долинне Бахчисарайського району Едема Смаїлова. Звинувачення проти них долучили до бахчисарайськї "справи Хізб ут-Тахрір".

 

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International визнала Сервера Мустафаєва в'язнем совісті.

схожі новини