Новини 19:40

США ввели санкції проти російської «Корпорації зла»

Evil Corp. викрала щонайменше 100 млн доларів у банків, використовуючи шкідливе програмне забезпечення Dridex.

У четвер, 5 грудня, США запровадили санкції проти російської хакерської групи, відомої як «Корпорація зла» (Evil Corp.). Про це повідомляється у прес-релізі Міністерства фінансів США.

 

Як зазначається, «Корпорація» керується групою людей, що базуються в Москві. Санкції спрямовані на лідера групи Максима Якубця, який «також надає пряму допомогу зловмисним кіберзусиллям російського уряду». Також обмеження запроваджені проти активних членів групи Дениса Гусєва та Ігоря Турашева. Загалом санкції спрямовані на 17 осіб та 7 організацій, зокрема Evil Corp, її основних кібероператорів, кілька підприємств, пов’язаних з членом групи, та фінансових фасилітаторів, які використовуються групою.

 

Evil Corp. викрала щонайменше 100 млн доларів у банків, використовуючи шкідливе програмне забезпечення Dridex. Він використовувався для зараження комп'ютерів і збору даних банків та фінансових установ у більш ніж 40 країнах. Після зараження зловмисне програмне забезпечення змогло вкрасти дані для входу в систему та очистити рахунки банківських службовців та клієнтів, передаючи виручку на офшорні рахунки, що контролюються Evil Corp.

 

Нагадаємо, 4 грудня в Лондоні президент США Дональд Трамп розповів, що США не визначилися щодо санкцій проти компаній, які беруть участь у будівництві російського газопроводу  «Північний потік-2».

схожі новини