Новини 15:03

Кабмін хоче запропонувати РНБО ввести нові санкції

Рішення пов’язане з агресією Росії проти України, сприянням і фінансуванням нею терористичної діяльності в Україні.

Кабінет міністрів хоче внести на розгляд РНБО пропозиції щодо санкцій у зв’язку зі збройною агресією Росії проти України. Про це йдеться в опублікованому від 27 листопада розпорядженні на Урядовому порталі.

 

«Схвалити та внести в місячний строк на розгляд РНБО пропозиції щодо застосування строком на три роки персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до юридичних осіб», - йдеться у розпорядженні. Зазначається, що рішення пов’язане з агресією Росії проти України, сприянням і фінансуванням нею терористичної діяльності в Україні.

 

Як відомо, вперше уряд 11 вересня 2014 року погодив запровадження санкцій проти РФ. Заборони стосувалися в’їзду на територію України, виведення капіталу за межі України, участь у приватизації, заборони експорту до РФ товарів військового призначення та подвійного використання.

 

Нагадаємо, у жовтні цього року Британія зняла частину санкцій з РФ, щоб спільна програма Європейського космічного агентства та Роскосмосу ExoMars пройшла успішно.

схожі новини