Новини 2019-12-04 10:51

У Зеленського затвердили п'ять сценаріїв реінтеграції окупованого Донбасу

Крім того, було вирішено провести засідання РНБО перед зустріччю в "нормандському форматі".

Президент Володимир Зеленський взяв участь у координаційній нараді в рамках підготовки до "нормандської зустрічі", під час якої обговорили та затвердили можливі сценарії реінтеграції тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей. Про це 3 грудня повідомила прес-служба Офісу президента у Facebook.

 

 

"На нараді затвердили п'ять сценаріїв реінтеграції тимчасово окупованих територій Донбасу. В рамках обговорення сценаріїв і вивчення деталей глава Української держави дав доручення головнокомандувачу Збройних сил України Руслану Хомчаку найближчим часом відвідати територію проведення Операції об'єднаних сил", - йдеться у повідомленні.

 

Згідно з інформацією, Зеленський чітко окреслив позицію про неприпустимість вирішення проблеми окупованих територій військовим шляхом і необхідності досягнення миру на сході України політико-дипломатичними методами. Секретар РНБО Олексій Данілов висловив упевненість, що за підтримки міжнародних партнерів України зможе повернути тимчасово окуповані території і припинити військові дії.

 

"Вирішено, що перед зустріччю в нормандському форматі відбудеться засідання РНБО під головуванням президента України Володимира Зеленського", - йдеться в повідомленні.

 

Раніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що президент Володимир Зеленський збирає Раду національної безпеки і оборони (РНБО) напередодні зустрічі лідерів країн "нормандського формату". 

схожі новини