Новини 2019-11-23 15:40

Місія МВФ завершила візит до України, обіцяє дискусії наступними тижнями

З слів ван Родена, місія віддала належне істотному прогресу, що його було досягнуто в останні кілька місяців на шляху поступу реформ та дотримання виваженої економічної політики.
Місія МВФ на чолі з паном Роном пан Роденом відвідала Україну в період з 14 по 22 листопада 2019 року. Про це йдеться в прес-релізі, який є розпорядженні Тижня.
 
"Команда фахівців МВФ провела конструктивні та плідні обговорення з представниками влади України. Місія МВФ віддала належне істотному прогресу, якого було досягнуто в останні кілька місяців на покроковому шляху до реформ, що змогли б лягти в основу нової програми підтриманої МВФ. Серед таких кроків - заходи у грошово-кредитному, податково-бютжетному та фінансовому секторах, так само й реформи, спрямовані на поліпшення бізнес-середовища, посилення верховенства права і нарощування економічного зростання. Дискусії продовжаться протягом наступних тижнів.
 

Нагадаємо, 14 листопада в Києві місія МВФ приступила до роботи. У МВФ кажуть, що сподіваються «на досягнення швидкого результату в переговорах з українським керівництвом».

 

Імовірно у грудні, після переговорів, відбудеться підписання нової програми. У співпраці з Фондом українська сторона розраховує на трирічну програму.

 

Як сказала міністр фінансів Оксана Маркарова, у 2023 році Україна має відмовитися від співпраці з МВФ.

схожі новини