Новини 2019-11-06 13:02

Волкер озвучив свою думку про Авакова

За словами дипломата, міністр внутрішніх справ намагався дистанціюватися від Порошенка.

Колишній спецпредставник Держдепартаменту США Курт Волкер заявив, що під час візиту у Вашингтон у квітні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков намагався дистанціюватися від п'ятого президента Петра Порошенка. Про це йдеться у стенограмі його свідчень у рамках розслідування можливого тиску президента США Дональда Трампа на Україну. 

 

 

"Я бачив, що він хотів бачити окрему мережу контактів у Вашингтоні, не залежну від Порошенка. Напевно, він вважав, що залишиться на посаді", - сказав Волкер. 

 

За словами дипломата, подібним чином поводився і колишній генпрокурор Юрій Луценко. 

 

Волкер розповів, що мав лише одну розмову з Аваковим під час його брифінгу у Вашингтоні. Він зазначив, що хотів переконатися в тому, що українські вибори проходять чесно і прозоро, оскільки раніше країна мала негативні прецеденти. 

 

Нагадаємо, 6 листопада Палата представників Конгресу США оприлюднила стенограми слухань з участю спецпредставника США Курта Волкера й посла при ЄС Гордона Сондленда на закритих слуханнях, що відбулися минулого місяця. 

 

У свідченнях йдеться про те, що Рудольф Джуліані, адвокат Трампа, переконував американського лідера в корумпованості України. 

 

Днем раніше опублікували свідчення екс-посла США в Україні Марі Йованович. Там йдеться, що президент США тиснув на Держепартамент та вимагав відставки Йованович. 

 

 

схожі новини