Новини 2019-11-04 12:10

КВУ визначив лідерів за відвідуванням засідань Ради у жовтні

У середньому на парламентських засіданнях були присутні 378 народних депутатів або 89% від її поточного складу.

Аналіз відвідування фракціями ВРУ пленарних засідань, який провів Комітет виборців України свідчить, що лідерами за відвідуванням Ради у жовтні були «Слуга Народу», ЄС і «Голос»

 

У середньому на засіданнях Ради були присутні 378 народних депутатів або 89% від її поточного складу.

 

Серед фракцій ВРУ найвищі показники відвідуваності у «Слуги Народу» та «Європейської солідарності». В середньому на засіданнях Ради були присутні 92% депутатів СН та 87% депутатів ЄС. Також високі показники у фракції «Голос» - 86%.

 

Нижчі показники у фракцій «Опозиційна платформа За життя» - 80% та ВО «Батьківщина» - 79%.

 

«В цілому показники відвідування ВР залишаються високими, однак вони дещо погіршилися у порівнянні із попереднім місяцем. Зокрема, дещо погіршилася динаміка відвідування у ВО «Батьківщини» (-9% відвідуваності), «Голосу» (-8%), «ОПЗЖ» (-5%) та «Слуги Народу» (-2%). У «Європейської солідарності» показники відвідуваності залишилися сталими, тобто, відсоток депутатів, які відвідували засідання Ради у вересні та жовтні не змінився», - зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

 

Зауважується, що Інформація за даними письмової реєстрації. Загалом у жовтні було проведено 16 пленарних засідань.

 

Нагадаємо, що 30 жовтня набув чинності Закон, який передбачає введення штрафів для депутатів, які систематично не голосують в Раді та не відвідують засідання парламентських комітетів.

 

29 жовтня видання «Голос України» опублікувало законопроект №1035-2 про позбавлення нардепів виплат через прогули.

 

Парламент ухвалив законопроект №1035-2 16 жовтня. «За» проголосували 265 народних депутатів. Президент Володимир Зеленський підписав цей законопроект 25 жовтня.