Новини 2019-10-31 19:45

Кримський «суд» залишив Приходька під вартою

Активіст перебуватиме в СІЗО до 10 грудня.

Верховний «суд» в окупованому Криму залишив під вартою  до 10 грудня 2019 року активіста Олега Приходька. Про це у четвер, 31 жовтня, повідомила «Кримська солідарність» у Facebook.

 

Зазначається, що «суд» не задовольнив апеляційної скарги на арешт Приходька рішенням Київського районного «суду» Сімферополя.

 

«Верховний суд ухвалив рішення залишити в слідчому ізоляторі підсудного Приходька до 10 грудня 2019 року», - йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, Приходька затримали 9 жовтня 2019 року в анексованому Криму.

 

10 жовтня підконтрольний РФ Київський районний «суд» у Сімферополі призначив Приходьку запобіжний захід – два місяці тримання під вартою (до 10 грудня).

 

Приходьку, як повідомив адвокат Назім Шеіхмамбетов, інкримінують підготовку до теракту за ч. 1 ст. 30 і ч. 1 ст. 205 КК Росії та незаконне виготовлення вибухових речовин за ч.1 ст. 223-1 КК Росії.

 

Приходько свою провину заперечує і вважає справу проти нього політичним переслідуванням за його проукраїнську позицію. Зараз він перебуває у «ФКУ СИЗО 1 УФСИН России по Республике Крым и г. Севастополю».

 

18 жовтня українська омбудсмен Людмила Денісова заявила про порушення прав Приходька, зазначивши, що співробітники СІЗО не віддають чоловікові необхідні медикаменти та окуляри, передані йому родичами.