Новини 2019-10-31 17:06

Рада звільнила трьох членів Нацради

За постанову проголосували 313 нардепів.

Верховна Рада проголосувала за звільнення трьох членів Нацради з питань телебачення і радіомовлення. Про це 31 жовтня повідомляє РБК-Україна.

 

За постанову проголосували 313 нардепів.

 

Спочатку пропонувалося, щоб постанова набрала чинності з моменту призначення парламентом на вакантні посади членів Нацради. Однак була внесена правка, згідно з якою постанова набирає чинності з моменту прийняття.

 

"Відповідно до пункту 20 статті 85 Конституції України та статей 4, 5 закону "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" звільнити з посад членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Герасим'юк Ольгу Володимирівну, Ільяшенка Олександра Борисовича, Черниша Олега Миколайовича у зв'язку із закінченням п'ятирічного строку повноважень", - йдеться у тексті постанови.

 

Нагадаємо, законопроект про вдосконалення процедури звільнення членів Нацради з питань телерадіомовлення передали на підпис президенту Володимиру Зеленському 7 жовтня. 

 

Документом передбачається забезпечити безперервність функціонування відомства: члену Нацради надається право виконувати обов'язки до призначення нового члена. Також закріплюється обов'язковість одночасного призначення членів Національної ради на всі вакантні посади.