Новини 2019-10-31 13:16

Генсек НАТО у Раді закликав до впровадження Закону про нацбезпеку і реформи СБУ

Столтенберг зазначив, що радники Альянсу допоможуть Україні працювати над запровадженням євроатлантичних принципів.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав Україну до впровадження Закону про нацбезпеку та реформування Служби безпеки України. Про це він сказав у четвер, 31 жовтня, під час виступу у Верховній Раді України.

 

"Цей новообраний парламент має історичну можливість змінити Україну на краще. Всі ви зробили потужний ривок уперед. Я очікую впровадження Закону про нацбезпеку, який був прийнятий минулого року, з парламентським наглядом над відомствами безпеки і оборони, а також реформування СБУ", - зазначив Єнс Столтенберг.

 

 

 

Він підкреслив, що радники НАТО допоможуть Україні працювати над запровадженням євроатлантичних принципів, щоб посилити верховенство права, забезпечити права меншин, реалізувати боротьбу з корупцією і досягти відкритості та прозорості усіх спектрів державного життя.

 

"Двері НАТО залишаються відчиненими. Дорога до членства в НАТО не є легкою. Для тих, хто хоче цього, необхідно мати відданість і здійснювати значні реформи", - додав генсек Альянсу.

 

Як повідомлялося, на запрошення української влади Північноатлантична рада прибула з візитом до України 30 жовтня. Візит розпочався в Одесі. У четвер генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг та посли країн-членів Альянсу перебувають у Києві.