Новини 2019-10-22 17:16

В окупованому Криму громадського журналіста Аріфмеметова п'ять діб тримали в карцері

За словами адвоката Олексія Ладіна, фігурант другої Бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір" пробув в карцері з 12 по 17 жовтня.

Громадський журналіст, фігурант другої Бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір" Осман Аріфмеметов пробув п'ять діб у карцері сімферопольського СІЗО №1. Про це у вівторок, 22 жовтня, повідомив адвокат Олексій Ладін, передає Крим.Реалії.

 

За словами адвоката, Аріфмеметов пробув в карцері з 12 по 17 жовтня.

 

"На Османа склали три рапорти: за особисті записи, які знайшли під час обшуку камери, за міжкамерні розмови, які нібито він вів з іншими ув'язненими і за те, що не захотів знімати штани під час обшуку після того, як його доставили з управління ФСБ, де проводилися слідчі дії, назад в СІЗО. Все це стало підставою, щоб відправити його на п'ять діб в карцер", – розповів адвокат.

 

У зв'язку із цим захист Аріфмеметова готує адміністративний позов на адресу СІЗО, повідомив Ладін.

 

"На даний момент готуємо позов до СІЗО про визнання стягнень з Османа Аріфмеметова незаконними. Важливо розуміти, що ці стягнення спрямовані на створення негативної характеристики, способу злісного порушника режиму щодо мого підзахисного. Надалі це може погіршити його стан, тому дії співробітників СІЗО ми будемо оскаржувати", – додав адвокат.

 

Як повідомлялося, Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова вимагає від російської влади поліпшити умови утримання фігурантів Бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір". 

схожі новини