Новини 2019-10-10 17:00

Затримання Приходька. Чубаров закликав прийти під суд і підтримати активіста

Київський районний "суд" Сімферополя обере Олегу Приходьку запобіжний захід о 17:00 10 жовтня.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров 10 жовтня у своєму відеозверненні закликав усіх небайдужих прийти під будівлю підконтрольного РФ Київського районного суду в Сімферополі, щоб підтримати затриманого російськими силовиками українського активіста Олега Приходька. 

 

"Я закликаю це зробити не для того, щоб вплинути на рішення суду. Я закликаю, щоб Олег Приходько зрозумів, що він не один. Ми включаємось в боротьбу за Приходька", – сказав Чубаров.

 

 

 

Він додав, що провина Приходька тільки в тому, що «він зберіг в Криму власну гідність, зберігаючи символіку української держави, а також кримськотатарський прапор».

 

О 17:00 Київський районний суд Сімферополя обере Олегу Приходьку запобіжний захід.

 

Про затримання Олега Приходька вранці 10 жовтня повідомив український політик із Євпаторії, народний депутат України сьомого скликання Едуард Леонов. Згодом дочка активіста Наталія заявила, що затримали також її матір Любов Приходько.

 

Адвокат повідомив, що затриманому співробітники ФСБ Росії інкримінують статті 223-1 (незаконне виготовлення вибухових речовин) і 205 (терористичний акт). Зокрема, Олега Приходька звинувачують у підготовці підриву будівлі міської адміністрації Сак. 

схожі новини