Новини 2019-10-09 13:45

Україна направила консула до ув'язненого в РФ кримчанина Гафарова

Напередодні адвокат Ріфат Яхін повідомив, що Джемілю Гафарову не передають медикаменти у СІЗО №5 російського Ростова-на-Дону.

Україна відправила свого консула до ув'язненого в Росії фігуранта Сімферопольської "справи Хізб ут-Тахрір" Джеміля Гафарова, який, за останньою інформацією, перебуває в критичному стані. Про це Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова повідомила телеканалу АТR у середу, 9 жовтня.

 

"МЗС України відреагувало і направило консула до пана Гафарова, щоб переконатися, що дійсно з ним відбувається і яка потрібна медична допомога. Ми відразу підключатимемося до того, щоб йому таку медичну допомогу надали", – сказала Денісова.

 

Напередодні адвокат Ріфат Яхін повідомив, що Джемілю Гафарову не передають медикаменти у СІЗО №5 російського Ростова-на-Дону. Крім того, адвокат зазначав, що його підзахисний перебуває у критичному стані. Джеміль Гафаров має другу групу інвалідності, хронічне захворювання нирок і пов'язані з ними хвороби серця. Адвокат додав, що, крім передачі ліків, Гафарова відмовилися госпіталізувати.

схожі новини