Новини 2019-10-09 10:28

Уряд збирається на засідання

Кабмін розглядатиме низку проектів постанов та кадрові питання.

У середу, 9 жовтня, Кабмін об 11 ранку збирається на засідання. Про це йдеться на Урядовому порталі.

 

Зазначено, що доповідатимуть міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов, міністр юстиції Денис Малюська, міністр Кабміну Дмитро Дубілет, міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак та міністр фінансів Оксана Маркарова.

 

Зокрема, на засіданні розглядатимуться постанови про затвердження Порядку встановлення спеціальних умов імпорту харчових продуктів та кормів і Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із забезпечення центрів надання адміністративних послуг обладнанням для видачі паспортних документів, посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів; а також про утворення територіального органу Національної поліції.

 

Також, уряд планує ухвалити розпорядження про внесення зміни до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку. Крім того, урядовці розглянуть схвалення листа уряду до Європейського інвестиційного банку щодо проекту Позика АТ «Кредобанк» для малих та середніх підприємств та щодо затвердження нового складу Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі.

 

Крім того, Кабмін розглядатиме кадрові питання.

 

Нагадаємо, у вересні міністр Кабміну Дмитро Дубілет у рамках оптимізації роботи уряду запропонував всі міністерства розмістити в будівлі КМУ на вулиці Грушевського в Києві.