Новини 2019-10-08 10:11

Адвокат заявив, що фігуранту "справи Хізб ут-Тахрір" Гафарову не передають медикаменти у СІЗО

Джеміль Гафаров має другу групу інвалідності, хронічне захворювання нирок і пов'язані з ними хвороби серця.

Фігуранту другої сімферопольської "справи Хізб ут-Тахрір" Джемілю Гафарову не передають медикаменти у СІЗО №5 російського Ростова-на-Дону. Про це 7 жовтня повідомляє Крим.Реалії, посилаючись на адвоката Ріфата Яхіна.

 

"Приблизно місяць тому, коли я був у нього, мій підзахисний Гафаров просив ліки від подагри. Він, крім усього іншого, має проблеми з ногами. Більш того, саме ці ліки рекомендував йому терапевт слідчого ізолятора. Незважаючи на цю рекомендацію, незважаючи на те, що я неодноразово пояснював, що ці ліки необхідні для мого підзахисного, їх йому не передали досі", – розповів адвокат.

 

Раніше адвокат Гафарова зазначав, що його підзахисний перебуває у критичному стані. Джеміль Гафаров має другу групу інвалідності, хронічне захворювання нирок і пов'язані з ними хвороби серця. Адвокат додав, що, крім передачі ліків, Гафарова відмовилися госпіталізувати.

 

"Він вже неодноразово писав і заявляв, щоб його госпіталізували для продовження другої групи інвалідності, яку потрібно підтверджувати регулярно. Але всі його заяви ігнорують і на них ніяк не реагують", – зазначив Яхін.

 

Нині немає реакції від відповідних відомств Росії на цю інформацію.

 

Фігурантів другої Бахчисарайської групи "справи Хізб ут-Тахрір" Сервера Зекірьяєва і Мемета Бєлялова етапували у СІЗО №1 Ростова-на-Дону.