Новини 2019-10-08 09:43

Двох фігурантів бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір" етапували у Ростов-на-Дону

Адвокат розповів, що 29 жовтня відбудеться перше судове засідання у справі другої бахчисарайської групи "Хізб ут-Тахрір" по суті.

Фігурантів другої Бахчисарайської групи "справи Хізб ут-Тахрір" Сервера Зекірьяєва і Мемета Бєлялова етапували у СІЗО №1 Ростова-на-Дону. Про це 7 жовтня повідомив адвокат Едем Семедляєв, передає Крим.Реалії.

 

"Мені сьогодні стало відомо, що два дні тому в СІЗО Ростова були етаповані Бєлялов і Зекірьяєв. Зараз вони перебувають в карантині, це - звичайна практика для етапованих", – зазначив адвокат.

 

Семедляєв уточнив, що у Краснодарському СІЗО залишилося двоє фігурантів цієї справи, "однак і вони незабаром, думаю, будуть доставлені в Ростов-на-Дону".

 

Адвокат розповів, що 29 жовтня 2019 року відбудеться перше судове засідання у справі другої бахчисарайської групи "Хізб ут-Тахрір" по суті.

 

Нагадаємо, 21 травня 2018 року в Криму затримали координатора "Кримської солідарності" Сервера Мустафаєва і жителя селища Долинне Бахчисарайського району Едема Смаїлова. Звинувачення проти них долучили до Бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір".

 

У серпні 2019 року підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму продовжив арешт п'ятьом фігурантам другої Бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір". Згідно з рішенням, Сервер Мустафаєв, Сервер Зекірьяєв, Едем Смаїлов, Мемет Бєлялов, Марлен Асанов перебуватимуть в СІЗО ще 30 днів.

схожі новини