Новини 2019-10-02 12:48

Рада ухвалила створення ТСК з питань ветеранів війни

Відповідне рішення підтримали 340 народних депутатів.

Верховна Рада України у середу, 2 жовтня, підтримала створення Тимчасової спеціальної комісії ВР з питань правового статусу ветеранів війни. Відповідне рішення підтримали 340 народних депутатів.

 

Так, нардепи підтримали відповідний проект постанови №2153. 

 

 

Тимчасовій спеціальній комісії, зокрема, доручено:

  • здійснювати аналіз практики застосування законодавчих актів з питань правового статусу ветеранів війни, у тому числі їх соціального захисту, подавати відповідні висновки та рекомендації на розгляд Ради;
  • здійснювати аналіз відповідності підзаконних нормативно-правових актів з питань правового статусу ветеранів війни законам України, а також опрацьовувати питання своєчасності їх прийняття;
  • вносити на розгляд ВР або комітету Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування пропозиції щодо планування розвитку законодавства з питань правового статусу ветеранів війни.

Головою ТСК обрано народного депутата Яну Зінкевич (фракція "Європейська Солідарність"), а заступником голови комісії - депутата Лесю Василенко (фракція "Голос").

 

"Визначити термін діяльності Тимчасової спеціальної комісії - один рік з дня прийняття цієї постанови. Звіт Тимчасової спеціальної комісії про виконану роботу заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України не пізніше шестимісячного терміну з дня прийняття цієї постанови", - сказано у постанові.

 

Нагадаємо, у Верховній Раді України дев'ятого скликання ліквідували окремий Комітет у справах ветеранів та осіб з інвалідністю.