Новини 16:15

У Мінфіні заявили, що перемовини з МВФ йдуть дуже швидкими темпами

Міністр фінансів анонсувала новий план дій уряду.

Міністр фінансів Оксана Маркарова заявила, що переговори з Міжнародним валютним фондом йдуть дуже швидкими темпами. Про це повідомляє прес-служба Мінфіну

 

"Ми проводимо виважену фіскальну політику, забезпечуємо прийнятний рівень дефіциту бюджету, знижуємо частку боргу до ВВП, а також працюємо над підвищенням ефективності видатків, зокрема, на освіту та медицину, та над адресністю соціальної підтримки", - сказала міністр.

 

За її словами, у плані дій Уряду, який буде презентовано найближчим часом, зазначені конкретні шляхи втілення цих пріоритетів.

 

"Упевнена, наявність такого плану, а також вчасне схвалення збалансованого бюджету дасть українському бізнесу та нашим міжнародним партнерам можливість пересвідчитися в у твердості наших намірів і дозволить швидше досягти домовленості" - сказала Маркарова.

 

Як повідомлялося, місія Міжнародного валютного фонду починає обговорення нової трирічної угоди про розширене фінансування для України. Наступний етап переговорів щодо фінаснування України пройде через два тижні у Вашингтоні на щорічному зібранні країн-членів МВФ. 

 

схожі новини