Новини 09:43

"Регіонали" повторно позбавили посади кримського екс-спікера

Рада Кримської республіканської організації Партії регіонів на своєму засіданні 28 травня проголосувала за дострокове припинення повноважень голови Ленінської районної організації ПР, колишнього голови парламенту автономії Анатолія Гриценка. Про це повідомляє прес-служба кримського осередку Партії регіонів.

За словами начальника відділу організаційно-партійної роботи апарату КРО ПР Віктора Куликова, у своєму рішенні «регіонали» керувалися листами Центрального апарату Партії регіонів про посилення профілактичної роботи з попередження виникнення фактів зловживання службовим становищем і порушень законів України членами Партії регіонів.

«Відповідно до пункту 5.4.5 Статуту Партії регіонів пропонується достроково припинити повноваження голови Ленінської районної організації Партії регіонів Анатолія Гриценка у зв'язку з неможливістю виконувати свої обов'язки», - звернувся до однопартійців Віктор Куликов.

Члени Ради одностайно підтримали цю пропозицію.

Водночас вони одностайно підтримали пропозицію КРО ПР Василя Джарти про обрання главою Ленінської районної парторганізації заступника голови парторганізації, голову Ленінської РДА Валерія Степанова.

«Партійна конференція в Ленінському районі за рішенням Ради КРО ПР повинна бути проведена до 20 червня», - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, повноваження Анатолія Гриценка як голови Ленінської районної організації Партії регіонів вже припинялися достроково у червні минулого року.

Тоді таке рішення було прийнято на засіданні ради Кримської республіканської організації «у зв'язку з кадровими призначеннями і виїздом за межі Криму на постійне місце роботи в Херсонську область».

У даний час екс-спікер Верховної Ради Криму Анатолій Грищенко перебуває в СІЗО. Його затримали ще у січні цього року. Гриценко підозрюється в тому, що прийняв незаконне рішення, в результаті якого з користування радгоспу «Азовський» було вилучено понад 4,8 тис га землі.

Крім того, проти нього порушили кримінальну справу за перевищення службових повноважень при розпорядженні майном Республіканського підприємства «Курортно-оздоровчий комплекс «Росія» (Ялта).

схожі новини