Новини 2019-09-24 14:05

Зеленський підписав закон про єдиний рахунок для сплати податків

Мова йде про ПДФО та ЄСВ.

У понеділок, 23 вересня, президент Володимир Зеленський підписав законопроект про подання єдиної звітності по єдиному внеску (ЄСВ) і податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) . Про це йдеться на сторінці документу №1057 на сайті парламенту.

 

«Закон повернутий з підписом від президента», - йдеться у графі про статус проходження ухвали.

 

Як ідеться в пояснювальній записці, документ розроблений для подальшої реалізації податкової реформи, одне з завдань якої – спрощення та уніфікація процедур заповнення та подання платниками податків до контролюючих органів звітності.

 

Зазначено, що здебільшого база нарахування ЄСВ збігається з базою нарахування ПДФО у вигляді заробітної плати та винагороди за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами.

 

Нагадаємо, 19 вересня Верховна Рада прийняла про внесення змін до закону «Про збір та облік єдиного внеску на обов'язкове державне соціальне страхування» №1057.

 

У Міністерстві фінансів заявили, що через єдиний рахунок можна буде оплатити податок на прибуток підприємств, ПДФО, ЄСВ, єдиний податок (ЄП), рентну плату. Але його не можна буде використовувати для сплати податку на додану вартість (ПДВ) і акцизного податку з пального і спирту.

схожі новини