Новини 16:41

У Раді при НАБУ закликали Зеленського не поширювати дезінформацію

Відповідну заяву оприлюднено після того, як президент попросив громадян звертатися на гарячу лінію Бюро щодо всіх випадків корупції.

Рада громадського контролю при Національному антикорупційному бюро закликала президента Володимира Зеленського не поширювати дезінформацію про повноваження НАБУ. Про це повідомляється на сайті установи

 

Там наголосили, що займаються кримінальними корупційними правопорушеннями, а не побутовою корупцією.

 

"Через хибну інформацію про повноваження Бюро, гаряча лінія НАБУ буде перевантажена дзвінками щодо порушень, які не є підслідними органу. Такі дії очільника держави можуть призвести до дестабілізації роботи Бюро та викликати шквал негативу населення у зв’язку з тим, що більшість громадян не є спеціалістами у Кримінальному процесуальному кодексі України і цілком довіряють словам Президента. А отже, громадяни вимагатимуть від органу розслідування справ, які йому не підслідні", - йдеться у повідомленні.

 

У Бюро закликали президента пояснити українцям, що з випадками побутової корупції потрібно звертатися до Національної поліції, Державного бюро розслідувань та Служби безпеки України. 

 

Нагадаємо, 23 вересня Зеленський опублікував відео, з якому закликав громадян звертатися на гарячу лінію НАБУ щодо всіх випадків корупції. 

схожі новини