Новини 13:50

НАЗК знайшло порушення в декларації Гримчака

Загальна сума недостовірних відомостей становить понад мільйон гривень.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило порушення у декларації заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрія Гримчака. Про це у понеділок, 23 вересня, повідомило НАЗК.

 

«Гримчак у декларації за 2016 рік недостовірно вказав відомості про власний дохід у вигляді заробітної плати та не зазначив відомостей про фінансові зобов’язання члена сім’ї (дружини) перед ТОВ «ОТП Факторинг Україна». Загальна сума недостовірних відомостей становить понад мільйон гривень», - пояснили у відомстві.

 

Нагадаємо, що 15 серпня повідомлено про підозру заступнику міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юрію Гримчаку та його «помічнику». Вони за хабар обіцяли забезпечити вплив на суддів Верховного суду України щодо винесення рішення на користь зацікавленої особи та за здійснення впливу на посадовців Мінкульту та КМДА.

 

У Міністерстві культури заперечили свою причетність до справи.

 

У Національному антикорупційному бюро повідомили, що Гримчак міг залучити заступника голови Генпрокуратури для впливу на рішення ВСУ та оприлюднило схеми зловживань, які інкримінують посадовцю.

 

16 серпня Гримчака взяли під арешт терміном на 60 днів із правом внесення застави в розмірі 6 млн грн. 

схожі новини